باشگاه نان كامل

باشگاه نان كامل

با کلیک بر روی لینک زیر شما هم به گروه هواداران باشگاه نان کامل بپیوندید: هدف ما اصلاح معایب نان های سنتی و احیا نان سبوس دار (ارد 7%) در کشور است تلفن مدیر گروه و کانال: ۰۹۱۳۳۱۰۸۷۱۳ Insta:khajehbread
اطلاعیه مهم 
قابل توجه نانوایان کل کشور
اگر برای خرید وارد سامانه شوید بااین اطلاعیه موجه میشوید
البته با عجله ونپختگی تنطیم شده وهدف ان شناسایی دقیق نانوایان وکاهش سهمیه کسانی است که ظاهرا پخت ندارند 
ولی معیاری ناقص واشتباه است بحث کنتور گاز 
کاش بجای این بچه بازیها سوبسید رابرمیداشتند 
یا ارد ۳۳ و۴۸ تومانی را یک کاسه میکردند اونم نه اینکه ازجیب نانوا سوبسید بدند و نرخ را اونقدر فشار بدند که چیزی عاید نانوا نشه .
کاش مجلس و دولت سریعا سوبسید را حذف میکردند تاببینند یهو مصرف ارد کشور از ۱۰ ملیون تن درسال میشه حدود ۷ میلیون تن
کاش بجای ۴۵۰۰ تومان ۱۵۰۰۰ هزار تومان میدادند به اقشار محروم وباعث مرحوم شدن نان نمیشدند .وباعث رواج قاچاق ودلالی نمیشدند 
درهرصورت لازمه سازمان عله هرچه سریع ترراجع به این پیامش توضیح بده تا نان مردم دچار اختلال نشه
@iranbread
9/18/2020 8:39:40 PM
اعتراض نانوایان یزد به تاخیر دراعلان نرخ وبی احترامی به نانوایان .
نانوایان میگویند : بخاطر حقوق مصرف کننده حق تولید کننده راتضییع نکنید 
تحقق فرمایشات رهبری برای حذف ضایعات نان مستلزم تنظیم نرخ نان براساس قیمت تمام شده است نه سلیقه استانداروفرماندار و صنعت ومعدن.
اقای قالیباف رییس مجلس طی تحقیقی با گروه m.b.g اعلان کرده علت اصلی بروز ضایعات نان سه چیز است:
۱. زیان ده بودن شغل نانوایی
۲. پایین بودن دستمزد وبالا بودن هزینه های نانوایی
۳. متغییر بودن کیفیت ارد درکشور
باتدبیر به پیشباز تقدیر برویم
@iranbread
9/17/2020 1:26:54 AM
پژوهشکده غله کشور اعلان کرده مهمترین معایب نانهای سنتی : کوتاهی زمان پخت ۲-کوتاهی زمان تخمیر ۳- استفاده از جوش ۴- کوچک بودن مغازه - ۵- بهداشت ضعیف است ! خب اگر اولویتها این است چرا سراغ مستحبات می رویم ؟ چرا علل سقوط سحر خیزی وکوتاهی زمان خواب خمیر را برطرف نمی کنیم ؟ چرا بااعلان نرخ به موقع کوچک شدن وزن چانه وکوتاه شدن زمان پخت رابرطرف نمی کنیم ؟ چرا با یک کاسه کردن ارد ۳۳ تومانی و۴۸ تومانی از ورشکستگی نانوایان دولتی پز وسقوط بداشت ولغزش شغلی جلوگیری نمی کنیم ؟ چرا با حذف سوبسید مصرف ارد را بهینه نمی کنیم وبازار قاچاق را تعطیل نمی کنیم؟ چه کسانی ازاین از تصمیمات اشتباه مسولان سود می برند ؟ تولید کنندگان پرمیکس ؟ تولید کنندگان بهبود دهنده؟ تولید کنندگان تنور های حرارت غیر مستقیم؟ دلالان آرد؟
9/15/2020 7:57:52 PM
واجبات ومستحبات نان ایران چیست؟ به نظر شما آیا پرداختن به غنی سازی با ویتامین دی واهن مهمتراست یا کوتاهی زمان پخت؟ پرداختن به تنور حرارت غیر مستقیم مهمتر است یا مصرف جوش وجوهر قند در نان؟ کم کردن نمک نان مهمتر است یا پرداختن به علل سقوط سحر خیزی وکوتاهی تخمیر ؟ میدانید چرا الویتها را گم کرده ایم؟ چون دانشجوی دیروز واستاد امروز یک روز در زمان دانشجویی در یک نانوایی کاراموزی نکرده تا درد نان کشورش راحس کنددرقرون وسطی داخل کتابها نوشته بود دندان اسب ۳۲ تاست سقراط گفت ۲۸ تاست! همه اورا مرتد خواندند گفت بجای تکفیر من داندان اسب رابشمارید! ماهم از رئیس مرکز بهداشت و اداره استانداردمیخواهیم دندان اسب را بشمارند تامارا گمراه نشمارند! درد نان ایران با یک تشخیص خوب و تجویز خوب درمان می شود
9/15/2020 7:47:55 PM
‏وقتی قحطالرجال کارگر باشد 
وقتی کارگرخوب بخاطر سرکوب نرخ نان ازشغل فرار کند
وقتی کسی بامزدکم حاضر به کارکنارتنور گرم نباشد 
وقتی دولت درحق نانوایانش ناپدری کند
وبه بهانه حمایت ازمصرف کننده حق تولید کننده را له کند
بهترین کار حذف دست واوردن دستگاه است
بهترین کار اخراج کارگر وتشدید بیکاری درجامعه است . 
کو حس مسولیت در وزیر و استاندار وریس جمهور
9/15/2020 2:53:21 PM
چاودار گیاهی است از تیره غلات که دارای چندين گونه مختلف می باشد. آرد چاودار به دلیل دارا بودن رنگ تیره در نان های سبوس دار قابل استفاده می‌باشد. از آنجائيكه آندوسپرم چاودار درمقايسه با گندم نرمتر است، بافت آرد چاودار نيز با آرد گندم متفاوت می باشد. میزان پروتئین در آرد چاودار مشابه میزان پروتئین در آرد گندم ضعیف است، در حالیکه حتی در خمیر آرد گندم ضعیف ساختار گلوتن پیوسته تشکیل می شود اما این وضعیت در مورد آرد چاودار مشاهده نمی گردد. در خمیرآرد گندم، شبکه گلوتنی عامل اصلی جذب آب در آرد گندم است ولی پروتئین چاودار در تشکیل ساختمان گلوتنی نقشی نداشته و به عنوان عامل اساسی درجذب آب محسوب نمی گردد. بخش قابل ملاحظه‌ای ازآب دردمای محیطی توسط پنتوزانها جذب می گردد و بنابراین خواص فیزیکی خمیر چاودار با خواص خمیر گندم طی مخلوط کردن و تخمیر متفاوت است. همچنين مشخص گرديده كه پنتوزان های چاودار نسبت به گندم تاثير بيشتری بر روی قوام و ميزان جذب آب خمير دارند. در خمیر آرد گندم شبکه گلوتنی محکم و الاستیک است اما خمیر آرد چاودار فاقد خاصیت انعطاف پذيری بوده و قابلیت نگهداری گاز کمتری دارد.

 نان چاودار از نظر ارزش تغذیه ای از نان گندم بهتر است اما از نظر کیفیت بافت مغز نان با نان گندم قابل مقایسه نیست و بسیار متراکم و فشرده می باشد. با مخلوط مناسبی از گندم و چاودار نانی تولید می‌شود که دارای ارزش تغذیه ای بالا، ویژگی‌های حسی مطلوب و زمان ماندگاری طولانی‌ می باشد. افزودن آرد چاودار به آرد گندم در تولید نان، به لحاظ دارا بودن میزان پنتوزان بالا، در کند نمودن روند فرآيند بیاتی در نان تاثیر به سزايی دارد. 
در اكثر كشورها، نان چاودار حاصل از اختلاط آرد گندم و چاودار به لحاظ دارا بودن طعم خاص طرفداران زيادی دارد. تحقیقات نشان داده است که با افزودن مقداری آرد چاودار به آرد گندم می توان خميری با قابليت جذب آب بيشتر به دست آورد كه نان حاصل از اين خمير نيز تازگی خود را بيشتر حفظ می كند. نان چاودار نسبت به نان گندم تولید کالری کمتری می کند اما مواد معدنی بيشتری داشته و از لحاظ فیبر غنی می باشد. دركشورهایی كه نان چاودار يا نان مخلوط چاودار و گندم بخش مهمی از رژيم غذایی را تشكيل می دهد نيازی به افزودن كلسيم، آهن و ويتامين B1 به آرد گندم وجود ندارد.

@Mahmod4442
9/13/2020 5:32:30 PM
🌾 فطیر محلی خلخال
9/13/2020 5:29:21 PM
باشگاه نان كامل
برخی از ما می پرسند چرا نان جو سفت یا تلخ است؟ جواب : به نانهای این تصویر نگاه کنید : نان سمت راست ترکیبی از آرد گندم وجوست ونان سمت چپ نان جو خالص است . اولی حدود ۷۰٪ آرد کامل گندم و۳۰٪ آرد جو دارد مبلغ فروش ۸۰۰ تومان ودومی فقط آرد جو است باتخمیر دوساعته ووزن چانه ۱۵۰ گرم ونرخ ۱۰۰۰تومان . البته که این نرخها در مقایسه بانانی که مردم می خورند هیچ است ونان خوب قیمت ندارد ولی فاکتورهای زیادی روی نرخ نان موثر است که یک نانوا مجبور است رعایت کند تا مشتری فرار نکند وصد البته که همین نان در تهران بیش از ۲۰۰۰ تومان به فروش می رسد چون سطح زندگی انجا متفاوت است . در هر شهری باید چنین نانهایی تولید شود ومسول حمایت از آن نیز فرماندار و ریس سازمان صمت است اگر کمک کنیم تولید این نوع قرصها در شهرمان افزایش یابد مصرف قرصهای شیمیایی کاهش می یابد . 
سلامتی یک انتخاب است وفرماندار شهر باید متوجه باشد پولش راصرف آبادانی شهر کند بهتر است تا صرف ساخت بیمارستان کند اگر قرار است امار بیمارستانها کم شود باید تغذیه مردم درست شود ونان در مانی بهترین شیوه تامین تندرستی ومطمئن ترین راه پیشگیری از بیماریهای غیر واگیر در کشور است .
9/12/2020 9:59:47 PM
باشگاه نان كامل
آقای محمودی از تولید کنندگان نان سبوس دار در کرمانشاه در مقر باشگاه هواداران نان کامل کشور . معرفی وحمایت از تولید کنندگان اردکامل یا نان کامل وظیفه گروه ماست .هرجا هستید وارد سبوس دار ۷درصد یا کامل می پزید تصویری از خود برای ما ارسال کنید
9/12/2020 9:44:55 PM
باشگاه نان كامل
اصولا مقدرات ارد ونان بایستی توسط سازمان غله هراستان اداره ونظارت شود با امدن اقای احمدی نژاد شورای ارد ونان منحل شد و مدتی کشور دچار سردرگمی بود که دودش به چشم همه رفت .بعد سازمان غله به شرکت تبدیل ! شد ودوباره این روزها به سازمان تبدیل شده که کار درستی است ولی این که چرا وظایف سازمان غله را اداره صمت انجام می دهد برای همه سوال است وزارت صمت همینجوری ادغامی از وزارت بازرگانی وصنعت ومعدن است ودراداره کشور دچار گیجی شده وملاقات بارئیس سازمان هفت خوان رستم را باید بگذرانی خب چنین سازمانی که نمی تواند سرش راخواراند چگونه میخواهد درد نان کشور را درمان کند!؟ پس تفکیک این دووزارتخانه واجب است و انتقال قدرت به سازمان غله کشور واجب تر ! مطول شدن امور اداری نان کشور وسردرگمی نانوایان از مزایای نظارت سازمان صمت روی نان کشوراست. اقای ضیایی رئیس جدید غله استان اصفهان است امید واریم در زمان سازمان غله جایگاه اصلی خودرابیابد وبه قول رهبری مدیریت واحدی روی نان نظارت کندنه صدنهاد وفرقه !!!!!
9/12/2020 9:17:57 PM
باشگاه نان كامل
آداب حمل ونقل نان در دانشگاهها- زایشگاهها- پادگانها- رستورانها- پالایشگاهها - زندانها- ومراکز عمومی . ۱- اول باید نان روی میز توری سرد شود۲- دوم نان سرد شده در بسته های ۲۵تایی نه بیشتر دسته بندی شود ۳- دسته های بسته بندی شده با وانت طبقاتی به مقصد ارسال شود ۴- در مقصد سریعا نانها از روی هم دیگر برداشته شده وتک بسته ای شوند تا دچار فشردگی وله شدگی وکهنگی زودرس نشوند .برای افزایش عمر نان سعی کنید آن را فریز یا امنجمد نمایید برای مصرف کوتاه مدت سعی کنید بسته نان را جلوی نور خورشید یا پشت شیشه سوپر که آفتاب می خورد قرار ندهید هرچه نان در محیط سرد تر باشد دیرتر دچار کهنگی و سفت شدگی می شود. انجمن تغذیه سالم .غلات کامل
9/12/2020 9:05:23 PM

 
  چرا کیفیت نان در ماه‌های اخیر پایین آمده است؟ 
به این اظهارات جالب ازسوی رییس اتحادیه نانوایان تهران خوب دقت کنید تا متوجه شوید انجمن چه راه دشواری دارد 
ودراصفهان چقدر ما جلو هستیم و اصلا چنین مقاومتهایی مشاهد ه نمی کنید
  

«بیژن مقدم» رییس اتحادیه نانوایان سنتی لواش و تافتون امروز (یکشنبه) درگفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: طی دو تا سه ماه اخیر با نظر سازمان ملی استاندارد ایران و شرکت بازرگانی دولتی، استاندارد نان‌های سنتی تغییر یافته است.

وی با بیان اینکه برخی مسئولین، کیفیت گندم تولید داخل را بالا می دانند اما تغییر در استاندارد آرد مصرفی نانوایی ها می تواند کاهش کیفیت نان را در پی داشته باشد، اظهارداشت: به طوری که استاندارد محتویات آرد نان لواش و تافتون از ۱۸ درصد به ۱۵ درصد ( افزایش میزان سبوس در آرد) کاهش یافته است.

رییس اتحادیه نانوایان سنتی لواش و تافتون تصریح کرد: پیش از این نانوایان می توانستند در سامانه خرید آرد، محتویات آن را بین ۱۵ تا ۱۸ درصد یعنی آرد با استاندارد ۱۵ درصد، ۱۸ درصد و یا ترکیب هر دو برای کیفیت بهتر خریداری کنند که همین امر موجب افزایش کیفیت نان و رضایت مردم شده بود، اما اکنون این استاندارد به ۱۵ درصد تغییر یافته و دیگر نانوایان حق انتخابی برای تعیین آرد کیفی ندارند.

وی با بیان اینکه آرد با استاندارد ۱۵ درصد دارای سبوس بیشتر است، افزود: همین امر موجب تیرگی، ضخامت اطراف نان لواش و تافتون می شود که نارضایتی نانوایان و مردم را در پی داشته است.

مقدم خاطرنشان کرد: حدود ۲۰ تا ۲۵ سال گذشته به دلیل عدم انتخاب آرد توسط نانوایان تنها  ۵۰ تا ۶۰ درصد نان تولیدی کشور مصرف و مابقی به شکل ضایعات دورریز می شد که شاهد وجود مشاغل کاذب همچون خریداران نان خشک بودیم.

وی اضافه کرد: اما از دهه ۸۰ به بعد با اختیار دادن به نانوایان در انتخاب آرد مصرفی، کیفیت نان افزایش و ضایعات کاهش قابل توجهی پیدا کرد بود که با تغییر استاندارد آرد به ۱۵ درصد به طور مجدد به دو دهه قبل بازگشتیم که باید شاهد دورریز نان و نارضایتی مردم باشیم.

رییس اتحادیه نانوایان سنتی لواش و تافتون با اشاره به اینکه نان در سال‌های اخیر به دلیل کیفیت بالا قابل خوردن شده بود، گفت: افزایش سبوس در آرد موجب می شود در هنگام کشیدن و بازکردن خمیر وسط خمیر نازک و دور خمیر زخیم شود بنابراین وسط نان در آتش می سوزد و دور نان خمیر می شود.

مقدم براین باور است که اگر مسوولان می خواهند با افزایش میزان سبوس در آرد در مصرف آرد کشور صرفه جویی داشته باشند  باید این مهم را در نظر بگیرند که با افزایش میزان ضایعات نان این صرفه جویی معنایی نخواهد داشت.

وی افزود: به طور مثال اگر استاندارد آرد را از ۱۸ به ۱۵ تغییر داده ایم و سه درصد صرفه جویی از این محل ایجاد شده در مقابل ضایعات از سه درصد به پنج درصد افزایش می یابد.

رییس اتحادیه نانوایان سنتی لواش و تافتون اظهارداشت: برای جلوگیری از نارضایتی مردم و نانوایان در مصرف و تولید نان، مکاتباتی با وزارت صنعت، معدن و تجارت، شرکت بازرگانی دولتی و سازمان ملی استاندارد ایران داشته ایم که همچنان پیگیر این موضوع هستیم.

تغییر استاندارد آرد، نیازمند اصلاح است

« اصغر پابرجا » رییس اتحادیه نانوایان سنگکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: استاندارد آرد نان سنگک پیش از این ۱۵ درصد بود که اخیرا به ۱۲ درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه افزایش سبوس در آرد نان موجب تیرگی و ضخامت دور نان می شود، افزود:  اکنون در شهر تهران ۱۰۰۰ واحد نانوایی سنگکی فعال است که بخش عمده نان مورد نیاز مردم را تامین می کند حال تغییر در محتویات آرد می تواند موجب نارضایتی شهروندان از تولید این محصول استراتژیک در کشور شود.

رییس اتحادیه نانوایان سنگکی اظهارداشت: با وجود اینکه مسئولان بخش بهداشت کشور براین باورند که باید مصرف سبوس برای سلامتی جامعه افزایش یابد، اما به طور حتم سبوس مورد نیاز جامعه می تواند از منابع غذایی دیگری علاوه بر نان تامین شود.

پابرجا تصریح کرد: اکنون تلاش داریم با مدیریت این موضوع خللی در فعالیت نانوایی ها برای تولید نان کیفی مورد استفاده مردم رخ ندهد و به طور حتم تغییر استاندارد آرد نیازمند بازنگری است تا مردم و نانوایان دچار مشکل نشوند.
9/12/2020 1:39:23 AM
چرا کیفیت نان در ماه‌های اخیر پایین آمده است؟
http://ghalatnews.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=2804&newsview=29665
@ghallatnews�
9/12/2020 1:33:31 AM
باشگاه نان كامل
رئیس هیات مدیره شرکت تولیدی آرد گرمسار:
 آرد کامل تقاضا ندارد/ فرهنگ‌سازی، پیش‌نیاز تغییر نان مصرفی جامعه از سفید به تیره 
http://ghalatnews.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=2804&newsview=29639
9/12/2020 1:23:24 AM
باشگاه نان كامل
رئیس اتحادیه نانوایان کردستان مطرح کرد:
 نانوایان نیمه‌یارانه‌ای کردستان طرفدار آرد استان‌های دیگر/ تولید آرد سبوس‌دار در سراسر کشور به صورت یکسان اجباری شود 
http://ghalatnews.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=2804&newsview=29627
@ghallatnews�
9/12/2020 1:22:03 AM

Channel Informations

Members: 2220

Last Update: 18/09/2020 19:14:42 PM

Invite Link: ...

Open Telegram Channel

Video Collection

اقای طاهری طراح پروژه کشاورز_ نانوا کسی که برای نان این کشور زحمت بکشد و برای اصلاح کیفیت گندم .ارد .نانش تلاش کند هرگز فراموش نمیشود وهمیشه یاد وخاطره اش مثل عطر گل در هوا پخش است و به هوادارانش انرژی میدهد. اینها جمعی از مهندسان ...
Read More
12/28/2019 5:37:23 PM
مراسم پخت سمنو توسط یکی ازاعضا فعال باشگاه هواداران نان کامل اقای محمد غفرانی اوهرسال درچنین روزی به مناسبت شهادت حضرت زهرا دیگ بارگزاری میکند و سمنو میپزدوبین مردم مشتاق توزیع مینماید . محمد غفرانی وخانواده اش همه دررشته نان فعالیت میکنند و از اهالی استان زفره هستند.زفره مفرد زفرات ...
Read More
1/9/2020 12:17:23 PM
1/2/2020 10:18:07 AM
افزايش قيمت نان در خراسان شمالی  �طبق تصمیمات کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان خراسان شمالى، نرخ انواع نان یارانه ای و نیمه یارانه ای از روز شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۱۲ به شرح جدول فوق افزايش مى يابد. � بجنورد زیبا، بزرگترین رسانه خراسان شمالی � t.me/joinchat/AAAAADwF9dT7jxda04cgLg ...
Read More
1/31/2020 11:31:10 PM
۴۰ روز دیگر میتینگ بزرگ فعالان رشته نان وشیرینی کشور در این مکان برگزار می گردد شما هم سعی کنید اینجا باشید تا از اخرین دستاوردهای صنعت نان وشیرینی مطلع شوید کمک کنیم نان سنتی را از چمبره مشکلات نجات دهیم کمک کنیم سایه دولت رااز سر نان برداریم ...
Read More
7/28/2020 2:00:34 AM
رمز بهینه سازی نانهای سنتی چیست؟! چگونه مشکلات نان درایران را برطرف کنیم ؟ چگونه به دانشجویان مهارت فنی یاد دهیم وبه نانوایان اطلاعات علمی ؟! چگونه به وزارت بهداشت بفهمانیم نسخه هایی که شما برای نان میپیچید درد نان کشور رادرمان نمی کند چون شما فقط ...
Read More
1/22/2020 8:42:57 PM
اغراق نیست.قابل اثبات است. اگر از این نان بخوریم ... هیچ داروی گوارشی نمیخوریم... اگر نانی با این اصول پخته شود ... دیگر معده ما ترش نمیکند نفخ نمیکند ریفلاکس نخواهد داشت. درد زخم معده و اثنی عشر حذف میشود. با شربت آلومینیم ام جی و قرصهای سایمتیدین ...
Read More
1/5/2020 9:42:38 PM

Learn how create website from telegram channel

Here is an easy tutorial with small steps for tgio bot. All of your post will add to your website from today. Start now.

Start tutorial
♦️خاتمی، نماینده گلپایگان و خوانسار، رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان شد  ♦انتخابات مجمع نمایندگان استان اصفهان صبح امروز با حضور ۱۷ نماینده استان اصفهان برگزار و سید مسعود خاتمی با کسب ۹ رای به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان انتخاب شد ♦آخرین خبراصفهان، سریع|مردمی|فراجناحی: t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w ...
Read More
6/8/2020 8:08:31 AM
1/2/2020 10:18:07 AM
آغاز کلاسهای آموزشی اصوص وفنون نانوائی در سال ۱۳۹۹ توسط اتحادیه نانوایان اصفهان. این کلاسها هرهفته روزهای دوشنبه ساعت ۸ تا ۱۰ شب دایر نیباشد . ورود برای عموم آزاد است. دراین کلاسها صفر تاصد فوت وفن نانوائی رافرا می گیرید .کسانی که در این کلاسها شرکت نمایند مدرک فنی ...
Read More
5/27/2020 1:34:20 PM
گندم شاه غلات و در افرینش است . وقتی این مائده الهی را درآسیاب سبوس گیری میکنیم تا آرد ۱۲٪ _۱۵٪_۱۸٪ درست کنیم نتیجه این میشود: ۱.حذف ۸۵ درصد فیبر ( هرانسانی باید روزانه ۳۰ گرم فیبر دریافت کند که ۱۵ گرم آن با خوردن غلات( نان ...
Read More
12/18/2019 8:31:32 AM
حالا که دید وبازدید ممنوع شده مجبوریم از راه دور باهمدیگه دیدار داشته باشیم . واز احوال همدیگه مطلع بشیم . ظاهرا این جمع هنوز سالم اند ! رئیس غله اصفهان در حلقه پهره های شاخص نان استان. ...
Read More
3/14/2020 1:49:37 AM
اگرشما هم تمایل دارید به جمع تولید کنندگان باشگاه هواداران نان کامل بپیوندید ودرسامانه ارد کشور سهمیه ارد نیمه ازاد دارید حتما بااین شماره تماس بگیرید وآرد نیمه ازاد خود را سبوس دار خریداری کنید این یک فرصت طلایی است ارد این آسیاب رنگ نان شمارا ...
Read More
1/26/2020 8:37:37 AM
این نام رابه خاطر بسپارید واگر دلتان برای سلامتی خود وجامعه تان میتپد از آرد این کارخانه درسامانه خریداری کنید .هرجای کشور باشید وسهمیه آرد نیمه دولتی داشته باشید میتوانید از آرد این کارخانه خریداری کنید. مزایای آرد کارخانه گاس صنعت استان خراسان: ۱. جذب آب خمیر وکیل ...
Read More
3/18/2020 9:26:54 AM
بازرسان بهداشت محیط مراقب باشند نانوایان کشور را با ندانم کاری خود شهید نکنند  خطرات ماسک صورت  قرار است ماسک برای مدت زمان محدود استفاده شود. اگر مدت طولانی آن را می پوشید: 1. اکسیژن موجود در خون کاهش می یابد. 2. اکسیژن ...
Read More
6/14/2020 8:44:34 AM