علوم غریبه_۹۲

علوم غریبه_۹۲

آیات و ادعیه شفابخش آموزش علوم غریبه ، علم رمل ، علم اوفاق و ... دعانویسی اسلامی سرکتاب ارتباط با محمد صباحی : @ms_92 لینک کانال : https://telegram.me/joinchat/AAAAAEBLdIaavGR6d2vHEg
� دوستان و سروران عزیز هیچ چیزی بهتر از حرز امام جواد علیه السلام برای این روز های کشور ما برای در امان ماندن از بیماری و بلایا نیست 


������
بدین جهت اموزش کامل کتابت طلسم و حرز را دوباره در کانال قرار دادم . امید است هیچ عزیزی دچار بیماری و ویروس و ... نشود امین 

�️برای تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان (عج) صلوات / �️ محمد صباحی

@bookms
2/28/2020 11:11:57 PM
� نماز لازمه برای قبل از بستن حرز امام جواد (ع)


� زمانی که می خواهید حرز امام جواد (ع) را بر بازو ببندید ابتدا وضو بگیرید و چهار رکعت نماز شامل دو نماز دو رکعتی بخوانید؛ در هر رکعت بعد از سوره حمد، هفت مرتبه «آیه الکرسی»، هفت مرتبه آیه 18 سوره آل عمران معروف به «شهدالله»، هفت مرتبه سوره شمس، هفت مرتبه سوره لیل و هفت مرتبه سوره توحید را بخوانید. هنگامی که نمازتان تمام شد حرز را بر بازوی راست خود ببندید.

� در صورتی که حرز را برای بچه نابالغ گرفته اید، می توانید کسی را از طرف صاحب حرز نائب کنید تا نماز را به نیابت از شخص بخواند.


�️برای تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان (عج) صلوات / �️ محمد صباحی

@bookms
2/28/2020 11:09:41 PM
� حرز امام جواد (ع) ، بسیار مجرب و قوی (قسمت اول ، توضیحات )


معروف ترین حرز برای دفع بلایای زمینی و آسمانی حرز امام جواد (ع) است. امام جواد (ع) درباره این حرز می فرمایند: خود را به این دعا، حرز کن که اگر همه اهل زمین علیه تو قیام کنند، از همه آنها ایمن باشی.

� پاره ای از خواص حرز شریفه :

دور شدن نگاه و زبان سوء دشمن
دفع شرور مردم و سلاطین و شیاطین و جنیان و غولان
دفع چشم زخم
دفع سحر و جادو
حفظ از فریب و دشمنی و حیله
حفظ از جراحت و فساد و غرق شدن و هلاکت و شکست خوردن
حفظ آبرو
حفظ از قتل و انتقام و قطع شدن
حفظ از بیماری و ناخوشی و آزار
حفظ از فقر و گرسنگی و عطش
حفظ از وسوسه
حفظ از نقصان در دین و معیشت در زندگی
و…


� منبع موثق حرز امام جواد (ع)

حرز امام جواد (ع) را سید بن طاووس در صفحه ۳۹ کتاب شریف مهج الدعوات و منهج العبادات آورده است و مرحوم مجلسی نیز در بحار الانوار جلد ۹۱ صفحه ۳۵۴ این حرز را از ایشان نقل کرده است. خواندن و به همراه داشتن حرز امام جواد (ع) بسیار موثر است و سفارش فراوانی به خواندن آن شده است؛
سید بن طاووس: روایت است به برکت این حرز، مامون در همه جنگ های با روم پیروز شد.
علامه مجلسی: سحر به عوذات (دعاهای ماثور مثل دعای حرز امام جواد) و آیات و توکل بر خدا دفع می شود.
علامه سید بحرالعلوم: حدیث حرز امام جواد (ع) مشهور است و مؤید جواز گذاشتن دعا در قاب نقره ای است.
آیت الله سید علی قاضی: حرز امام جواد (ع) كه باید به بازو بسته شود و خاصیت آن، (خصوصا برای باطل كردن سحر و طلسم) فقط در صورت بسته‌شدن به بازوی راست است.
آیت الله بهجت: برای جلوگیری از چشم زخم یا باطل شدن سحر همراه داشتن حرز امام جواد مفید است.
آیت الله خرازی: یادم می آید که حتی از قبل انقلاب این حرز بین بزرگان معروف و مشهور بود.
مرحوم آیت الله بهاءالدینی: دیدم که فردی با سنگ بزرگ بر سر فردی زد ولی اتفاقی برای آن فرد نیفتاد زیرا حرز امام جواد همراه او بود.


� نکات لازمه برای انجام و نوشتن حرز امام جواد (ع)

توجه داشته باشید که با بستن این حرز شما در حفاظت خداوند متعال قرار گرفته اید. بنابراین هیچ کس و هیچ چیز را موثر در نفع و ضرر خود جز خدا ندانید و این خداست که حوادثی را به لطف و رحمت خود از شما رفع می کند زیرا «همانا خدا بهترین حافظ است و او مهربانترین مهربانان است»
این حرز بهترین وسیله برای دفع بلایا از جمله دفع سحر و طلسم است و از منابع وحی اخذ شده است.
اگر علیرغم داشتن این حرز حادثه ای برایتان رخ داد بدانید که حادثه ای بزرگ تر در انتظار شما بوده است که به عنایت خدا تبدیل به این بلای کوچک تر شده است.
زمان همراه داشتن این حرز از گناهانی که موجب نازل شدن بلا می شود (مثل زنا، کم فروشی، ندادن زکات، ظلم کردن و کمک به ظالم، خوردن حق الناس مخصوصا حق یتیم، قطع رحم، عاق والدین، ترک امر به معروف و نهی از منکر، زیر پا گذاشتن دین برای رسیدن به دنیا، کفران نعمت، تمسخر، دروغگویی و… به شدت بپرهیزید.
این حرز دارای اسماء متبرکه است و دست زدن بی وضو به آن جایز نیست.
مواظب باشید که حرز به هیچ وجه داخل چاه دستشویی نیفتد و در صورت بروز چنین اتفاقی سریعا حرز را در آورده و آب بکشید و خشک نمایید.
با توجه به روایت امام صادق (ع) همراه بودن حرز در هنگام دستشویی رفتن و هنگام جنابت اشکالی ندارد اما خانمهای حائض و نفسا یا حرز را نبندند یا داخل یک پوست چرمی قرار دهند و سپس ببندند.
خطوط و صور خاصی که در ضمن روایت بعد از عبارت «أَسْأَلُكَ بِحَقِّ هَذِهِ الْأَسْمَاءِ كُلِّهَا وَ صِفَاتِهَا وَ صُورَتِهَا وَ هِی» آمده مربوط به علوم غریبه می باشد و حتی اگر نویسنده از این علوم بهره ای هم نداشته باید علاوه بر متن عربی، این خطوط و اعداد را هم دقیقاً مثل خودش بنویسد؛ حتی اندازه انحنای آن خطوط دقیق کشیده شود تا تاثیر بیشتری داشته باشد.
در نوشتن حرز ، نیازی به گذاشتن اعراب کلمات نیست.
بنا به قول بعضی علما، پرینت و کپی متن حرز هم ظاهراً همان اثرات فوق را دارد لکن ترتّب اثرات کامل بر کتابت و نوشتن آن است. مضافاً این که جهت تاثیرگذاری کامل، بهتر است حتماً رو به قبله بنویسید و از قلم و جوهر و کاغذ ساخت مسلمان استفاده کنید بلکه جهت اطمینان کامل می توان از چوب کبریت (به عنوان قلم) و محلول زعفران بر روی کاغذهای کاهی که معمولا ساخت داخل (مسلمان) هست استفاده نمود.
حتما حرز را به بازوی سمت راست خود ببندید زیرا در روایت عضد الایمن (بازوی راست) گفته شده.
وقتی برای اولین بار حرز را می بندید دقت کنید که قمر در عقرب نباشد (با توجه به روایت، این نکته در هنگام نوشتن دعا هم رعایت می شود) و نیز بهتر است نوشتن احراز را در زمانی سعد و مبارک انجام دهیم. روز یکشنبه یا پنجشنبه ساعت شمس و مشتری �️برای تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان (عج) صلوات / �️ محمد صباحی

@bookms
2/28/2020 11:09:40 PM
� دستوری جهت دفع نحسی و بلایا

بهترین زمان برای اسپند دود دادن وقت غروب است و کاملترین عمل برای دود دادن اسپند دستور زیر است

مقداری اسپند را در دست راستتان بگیرید و نزدیک دهانتان کنید

۷ مرتبه سوره‌ی حمد 
۷مرتبه سوره‌ی اخلاص
۷ مرتبه معوذتین(سوره فلق و ناس)

را بخوانید و همینطور در وقت سوختن اسپند ۱ مرتبہ آیة الکرسی ، معوذتین را بخوانید و در آخر صلوات بفرستید

� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
2/18/2020 11:58:34 PM
� دستوری جهت رفع استرس و تپش قلب و از بین بردن انرژی منفی


7 مرتبه سوره حمد را بخوانید و به خودتون فوت کنید برای ارامش 
سپس ایه 83 سوره انبیاء را بخونید و به خودتون فوت کنید

وَ أَیُّوبَ إِذْ نَادَى رَبَّهُ أَنِّی مَسَّنِیَ الضُّرُّ وَ أَنتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ 

4 مرتبه دعاهای چشم زخم زیر رو بخونید و به خودتون فوت کنید

دعاي چشم زخم
بسم الله وبالله و من الله و الی الله و فی سبیل الله اللهم الیک اسلمت نفسی والیک وجهت وجهی والیک فوضتامری فاحفظنی بحفظ الایمان من بین یدی و من خلفی و عن یمینی و عن شمالی و من فوقی ومن تحتی و ادفع عنی بحولک و قوتک فانه لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم

دعا چشم زخم 
بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله ابراهیم خلیل الله وموسی کلیم الله وعیسی روح الله ومحمد صلی الله علیه و اله حبیب الله و رسول الله لو انزلنا هذا القران علی جبللرایته خاشعا متصدعا من خشیة الله و تلک الامثال نضربها للناس لعلهمیتفکرون یا فتاح یا رضوان وعسی الله ان یجعل بینکم و بین الذینعادیتم منهم مودة و الله قدیر والله غفور رحیم


� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
2/18/2020 11:57:31 PM
🌹 سروران عزیز به دلیل بیماری ای که داشتم نتوانستم پاسخگوی شما عزیزان باشم ان شا الله فردا در خدمت تک تک عزیزان خواهم بود
2/13/2020 12:39:39 AM
� استغفار باعث اولاد دار شدن 

مردی به امام محمد باقر علیه السلام عرض کرد : فدایت شوم . من ثروت فراوان دارم ولی فرزندی ندارم آیا چاره ای برایم هست که دارای فرزند شوم ؟ فرمودند : آری به مدت یک سال صد بار آخر هر شب استغفار کن و اگر شب آن را انجام ندادی در روز قضایش به جا بیاور زیرا خدای تعالی می فرمایند :

اسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ إِنَّهُ كَانَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاء عَلَيْكُم مِّدْرَارًا بِأَمْوَالٍ وَبَنِينَ

� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
2/1/2020 11:28:46 PM
� جهت آبستن شدن
 
 
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی کانال علوم غریبه_92 . اگر کسی این آیات را با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و زنی که حمل نمی گیرد آن را بشوید و بخورد و سه روز بدین دستور عمل کند بزودی آبستن شود.


آیات 12 و 13 و 14 سوره مومنون :

وَلَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنسَانَ مِن سُلَالَةٍ مِّن طِينٍ
ثُمَّ جَعَلْنَاهُ نُطْفَةً فِي قَرَارٍ مَّكِينٍ
ثُمَّ خَلَقْنَا النُّطْفَةَ عَلَقَةً فَخَلَقْنَا الْعَلَقَةَ مُضْغَةً فَخَلَقْنَا الْمُضْغَةَ عِظَامًا فَكَسَوْنَا الْعِظَامَ لَحْمًا ثُمَّ أَنشَأْنَاهُ
خَلْقًاآخَرَ فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ

منبع : خواص آیات قرآن کریم ص 114 و 115

� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
2/1/2020 11:28:23 PM
� دستوری قوی در جهت محبت 


با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران گرامی کانال علوم غریبه_92 . این آیات رو بر خوردنی یا نوشیدنی یا بو کردنی هفت مرتبه بخوانید و در هر مرتبه یکبار به اون مورد فوت کنید و بدهید شخص مورد نظر بخورد و یا بو کند. این دستور برای افزایش محبت زوجین بسیار مناسب و قوی است. 


بسم الله الرحمن الرحیم
فَرَوْحٌ وَرَيْحَانٌ وَجَنَّةُ نَعِيمٍ (س واقعه 89)
فَمَن شَاء ذَكَرَهُ فِي صُحُفٍ مُّكَرَّمَةٍ مَّرْفُوعَةٍ مُّطَهَّرَةٍ بِأَيْدِي سَفَرَةٍ كِرَامٍ بَرَرَةٍ (س عبس 14 الی 16 )
قُلْ إِن كُنتُمْ تُحِبُّونَ اللّهَ فَاتَّبِعُونِي يُحْبِبْكُمُ اللّهُ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ وَاللّهُ غَفُورٌ رَّحِيمٌ (س آل عمران 31)
(ولا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم)
 
� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
1/27/2020 9:46:04 PM
❌❌ ابتکار بسیار زیبا از تولیت حرم امیر المومنین روی نوشته زیر انگشت بزن 

www.imamali.net/vtour

وارد حرم شدید توجه کنید روی هر فلشی که کلیک میکنید يه مقدار صبر کنید تصویر شفاف ميشه. و در هر صحن باچرخش و عقب جلو کردن میتوان کاملا زیارت کرد هر جای حرم که دوست داريد زیارت کنید.
. زیارتتان قبول باشد.وقتی داخل هر مکان شدید با بالا پایین کردن تلفن میتوانید سقف را هم ببینید.


@bookms
1/17/2020 2:45:16 PM
الله يبطل كل سحر مأكول بسم الله يبطل كل سحر مشروب بإسمك اللهم أبطل كل سحر مأكول مشروببسم الله يبطل كل سحر معقودبسم الله يبطل كل سحر مرشوش بسم الله يبطل كل سحرمدفون بسم الله يبطل كل سحرمحروس بسم الله يحرق كل سحرمحروس اللهم ابطل كل سحر مدفون عند البيوت بسم الله يبطل كل سحر مدفون تحت الاعتاب اللهم ابطل كل سحر مدفون في القبوراللهم ابطل كل سحر في قبراللهم ابطل كل سحر في ميت في قبراللهم ابطل كل سحر منثوراللهم ابطل كل سحر في عطر او بخوراللهم ابطل كل سحر مشموم في عطر او بخوراللهم ابطل كل سحر مكتوب اللهم ابطل كل سحر بدم مكتوب اللهم ابطل كل سحر بدم كتبوه اللهم ابطل كل سحر بحروف او ارقام او جداول كتبوه اللهم ابطل كل سحر من شمس المعارف كتبوه ونقلوه اللهم ابطل كل سحر سفلي اللهم ابطل كل سحر قديم قوي خفياللهم ابطل سحر الكواكب والنجوماللهم ابطل سحر عباد الكواكب والنجوم اللهم ابطل كل اسحار اليهوداللهم ابطل كل اسحار اليهود والنصارى والبوذيين والهندوس انك انت القوي العزيزاللهم ابطل كل سحر في كنيسة عقدوه اللهم ابطل كل سحر على صورة صنعوه اللهم ابطل كل سحر في تمثال صنعوه اللهم ابطل كل سحر في تماثل بابر ودبابيس صنعوه اللهم ابطل كل سحر في تمثال اللهم ابطل كل سحر في تمثال ربطوه اللهم ابطل كل سحر في تمثال دفنوه اللهم ابطل كل سحر في خيط عقدوه اللهم ابطل كل سحر في خيوط عقدوه اللهم ابطل كل سحر معقود مربوط اللهم ابطل كل سحر من اجزاء الحيوان صنعوه اللهم ابطل كل سحر في شعر عقدوهف اللهم ابطل كل سحر من اثار المسحور صنعوه اللهم ابطل كل سحر من ملابس المسحور ربطوه وعقدواللهم ابطل كل سحر بدم كتبوه اللهم ابطل كل سحر بدم امراءة كتبوه اللهم ابطل كل سحر بدم امراءة صنعوه اللهم ابطل كل سحر بذهب او فظة او نحاس او زئبق صنعوه اللهم ابطل كل سحر بزئبق استجلبوا به الشياطين اللهم ابطل سحر الاروح اللهم ابطل سحر قلب العقول اللهم ابطل سحر الجنون اللهم ابطل سحر تفريق الازواج اللهم ابطل سحر الطلاق اللهم ابطل اسحار الطلاق والفرقة والبغضاءاللهم ابطل سحر البغضاءاللهم واجعل في سحر الطلاق زيادة في المحبةاللهم واجعل في سحر تفريق الازواج زيادة في المحبة والمودةاللهم ابطل اسحار المحبةاللهم ابطل اسحار المحبة المحرمةاللهم ابطل اسحار الزنا اللهم ابطل اسحار الوقوع في الزنااللهم ابطل اسحار التسخير والجلب والمحبةاللهم ابطل كل سحر على القلوب اللهم ابطل كل سحر يغير القلوب اللهم ابطل عقد المحبةاللهم ابطل سحر تعطل الزواج اللهم ابطل سحر العنوسةاللهم ابطل سحر البواراللهم ابطل سحر صرف الازواج اللهم ابطل اسحار الجاناللهم ابطل اسحار العاشق اللهم ابطل سحر العاشق اللهم ابطل سحر العاشق من الجان اللهم ابطل اسحار المرض اللهم ابطل اسحار السرطان اللهم ابطل اسحار الجنون


� تعجیل در فرج قطب عالم امکان حضرت صاحب الزمان ( عج ) صلوات / �️ محمد صباحی 


@bookms
1/15/2020 8:55:42 PM
� حصاری قوی و بینظیر و باطل السحر مجرب 

سروران عزیز این مورد یکی از کارهای قوی در زمینه حصار و ابطال سحر است . در ساعت سعد شمس با جوهر روحانی کتابت شود 
دعای مذکور از قویترین و مجربترین حرزها جهت جلوگیری و درمان و باطل کردن طلسم است. فردی که این دعا را به همراه داشته باشد و یا حتی در منزل نگهداری کند، به اذن و اراده باریتعالی از طلسم و بسته شدن کارها مصون خواهد ماند.

 

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لِي ذَنْبِي كُلَّهُ دِقَّهُ وَجِلَّهُ، وَأَوَّلَهُ وَآخِرَهُ، وَعَلاَنِيَتَهُ وَسِرَّهُ 
 اللهم لك الحمد يا من توحّدت بالملك والملكوت وتفرّدت بالعظمة والجبروت ملكت فقهرت وخلقت فأمرت لاتحول ولا تزول لاتغيب ولاتفوت قائم بنفسك سبحانك أنت الواحد العظيم في جلاله وقدسه القادر العليم بأحوال جنه وإنسه الكبير المتعال العالم بكل حال سبحانك أنت المتكبر ذو الجلال والإكرام نحمدك سبحانك بحمد الأنبياء والأولياء والصالحين والملآئكة المقربين اللهم إنّا نحمدك بما تحب أن تسمع من عبادك حمداً اللهم نحمدك حمداً كثيراً اللهم صل وسلم وبارك على عبدك ونبيك محمدٍ وعلى آله وأصحابه الطيبين الطاهرين اللهم أنت أكبر كبيراً .اللهم أنت أكبر كبيراً اللهم لك الحمد كثيراً اللهم إنا نسبحك بكرة وأصيلاً اللهم أنت العالم بكل حال اللهم منزّل الكتاب ومجريَ السحاب هازم الأحزاب شديد العقاب سريع الحساب اللهم احصِ السحرة وأعوانهم عدداًاللهم منزّل الكتاب ومجريَ السحاب هازم الأحزاب شديد العقاب سريع الحساب اللهم احصِ السحرة وأعوانهم عدداًاللهم احصِ السحرة وأعوانهم عدداًاللهم واقتلهم بدداًاللهم ولا تغادر منهم أحداًاللهم قتّل السحرة وأعوانهم أجمعين اللهم إنّا نجعلك في نحورهم اللهم إنّا نعوذ بك من شرورهم اللهم إنّا نعوذ بك من اسحارهم وعقدهم وربطهم ياقوي يا متين اللهم إنّا ونعوذ بك من اسحارهم وعقدهم وربطهم اللهم أنزل عليهم بأسك الشديد اللهم أنزل عليهم بأسك الشديد اللهم أنزل عليهم بأسك الشديدالذي لايُردُ ولا يُصدُ ولا يقدر على دفعه أحداللهم أهلك أقواهم اللهم أهلك أعتاهم اللهم أهلك أمكرهم وأكبرهم اللهم هلك أمكرهم وأكبرهم وأدهاهم وأخفاهم اللهم اهلك أعلمهم بالسحر وأشدّهم وأقواهم سحراًاللهم اهلك كل جبار عنيد اللهم اهلك كل جبار عنيد اللهم اهلك كل جبار عنيد شيطان متكبر مريداللهم اهلك من تسلطو بالسحر على عبادك عددا اللهم اقتلهم بدد فانهم لا يعجزونك اللهم عليك بكل ملك ساحر من الجان بسحره المستمر تسلط اللهم إنا نجعلك في نحروهم ونعوذ بك من شرِّورهم إكفناهم بما شئت وكيف شئت اللهم اهلك من تسلّطوا بالسحر على عبادك عدداً، اللهم واقتلهم بدداً ، ولا تغادر منهم أحداً ، فإنهم لا يعجزونك ،اللهم وأهلكهم هلاك عادٍ وثموداللهم اجعل عاليهم سافلهم كقوم لوط اللهم وأرجمهم بحجارة اللهم وأرجمهم بحجارة اللهم وأرجمهم بحجارة اللهم وأرجمهم بحجارة من سجيل منضود مسومة من عندك من الشياطين غير بعيداللهم وأرسل عليهم ريحاً صرصراًاللهم أرسل عليهم ريحاً صرصراً في يوم نحسٍ مستمراللهم اجعلهم كأعجاز نخلٍ منقعراللهم أهلكهم بالطاغيةاللهم لا تجعل لهم من باقيةاللهم سلط عليهم جنداً من جندك وملائكةً من عندك اللهم أنزل عليهم رجزك الأليم وعذابك الشديداللهم سلط عليهم جنداً من جندك وملائكة من عندك يسومونهم سوء العذاب يضربون وجوههم وأدبارهم ، وأذقهم عذاب الحريق اللهم أنزل عليهم رجزاً من السماء، اللهم وأغرقهم وأطبق عليهم كقوم فرعون الماءاللهم أرسل عليهم أنجماً ثاقبة وشهباً حارقة وشهباً حارقة وصواعق قاتلة مدمرةاللهم انزل عليهم بأسك الشديداللهم زلزلهم زلزالاً شديداًواكبتهم والعنهم لعناً كبيراً اللهم اقتل من سحر وطغى وبغى وكان لآياتك عنيدااللهم ارهقه صعوداً اللهم اجعل النجوم عليهم رجوماًوالزّقوم لهم طعاماًواسقهم حميماًاللهم ألق في قلوبهم الرعب وفزّعهم وحل بينهم وبين مايشتهون اللهم قتّلهم تقتيلاً وحرّقهم تحريقاًاللهم صبّ من فوق رؤوسهم الحميم اللهم واصهر به مافي الأرحام والظهور والأيدي والأرجل والعورات والبطون اللهم احرقهم بنار تأتيهم بغتة فتبهتهم لايستطيعون ردها عن وجوههم وأجسادهم واجعلهم حصيداً خامدين اللهم صب عليهم العذاب صباًاللهم لاتبقِ منهم أحداً أبداًاللهم صب عليهم سوط عذاب اللهم كن لهم بالمرصاداللهم اجعلهم كهشيم محتظراللهم إجعل في أعناقهم وأيديهم وأرجلهم سلاسل وأغلالاً وسعيراًاللهم عليك بمن أدبر واستكبر وعبس للحق وبسر وحسد وعقد وربط وسحراللهم واصله سقر ولا تبقِ منه ولا من جنده ولا تذراللهم واخسف بهم الأرضو أرسل عليهم حاصباً من السماء واقطع عنهم أسباب الحياةوأنزلهم من صياصيهم وأخرجهم من حصونهم وبيوتهم أذلّة صاغرين اللهم واكسر ملكهم واقصم ظهورهم واكسر شوكتهم وعطّل أسلحتهم وما يستخدمونه في أسحارهم ضد المسلمين اللهم أبطل أسحارهم أينما كانت وكيفما كانت اللهم عليك باليهود والنصارى ومن شايعهم وأعانهم من السحرة ياقوي يامتينبسم الله يبطل كل سحربسم
1/15/2020 8:55:41 PM

  
1/14/2020 10:47:00 PM

  
1/14/2020 10:46:45 PM
� سروران و عزیزان گرامی جواب تک تک پیامهای همه شما عزیزان فردا داده میشه . از همه دوستان و عزیزان عذرخواهی میکنم
1/8/2020 11:04:43 PM

Channel Informations

Members: 15455

Last Update: 28/02/2020 23:11:57 PM

Invite Link: ...

Open Telegram Channel

10/20/2019 10:13:30 PM
✅ نمونه حکاکی لوح بینظیر اعظم بسیار قوی در مواردی از جمله گشایش قوی ، رزق و روزی ، جذب ثروت ، رفع نحسی و سنگینی ، سحر و جادو ، چشم زخم ، دفع بلایا ، عزتمندی ، ارتقا درجه و .... برای سفارش این لوح به ...
Read More
10/22/2019 10:34:00 PM
⛔️دانش ممنوعه و علوم ماوراالطبیعه  ⛔موجودات جادویی دنیای باستان ⛔️علوم خُفیه وطلسمات جادویی ⛔️آیینهای اسرارآمیزباستانی و قدرتهای جادویی https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_69J1BZBfeQ3hR1g ⛔️18سال⛔️ ...
Read More
9/25/2019 5:46:41 PM
بزرگواران کانال علوم غریبه 92 برای بخت گشایی و بررسی مشکلات با علم رمل طالع بینی رزق روزی و سایر موارد با ایدی استاد درارتباط باشید @ms_92 حجم پیام ها زیاداست برای پاسخگویی صبور باشید باتشکر ...
Read More
10/9/2019 8:30:29 PM
�آیا فرازمینیان حقیقت دارند�سفر در زمان و شرح وقایع اسرارآمیز مثلث شیطان و ...� �مطالب اسرارآمیز بیشتر در کانال زیر �  https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_3TmOukKDCkUinfA �️اگر شما هم دوست دارید حقیقت را بدانید ما را دنبال کنید� ...
Read More
11/12/2019 4:34:11 PM
✅ جدول اهطمی ( طبایع حروف ) @bookms ...
Read More
10/28/2019 10:48:15 PM
⚠️کیمیاگری و دانش ممنوعه  ⚠️بختک چیه؟  ارواح  چرا به خواب ما میان؟... ⚠نیروهای پنهان و اسرارآمیز چشم سوم ⚠موجودات عجیب و ناشناخته https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_69J1BZBfeQ3hR1g ⚠️زیر ⚠ جوین ...
Read More
9/17/2019 1:41:40 PM

Learn how create website from telegram channel

Here is an easy tutorial with small steps for tgio bot. All of your post will add to your website from today. Start now.

Start tutorial

Audio Collection

ترسناکترین و مخوفترین کانال تلگرام� قتل و سربریدن اجنه� رابطه ممنوعه با اجنه� رویت واقعی دیو جن عاشق، همزاد و تسخیر�️ https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_69J1BZBfeQ3hR1g �+۱۸دانستنی های عجیب ...
Read More
11/3/2019 2:02:26 PM
✅ نمونه مثال نهایی پست اموزشی بالا @bookms ...
Read More
10/28/2019 10:46:34 PM
⛔️دانش ممنوعه و علوم ماوراالطبیعه  ⛔موجودات جادویی دنیای باستان ⛔️علوم خُفیه وطلسمات جادویی ⛔️آیینهای اسرارآمیزباستانی و قدرتهای جادویی https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_69J1BZBfeQ3hR1g ⛔️18سال⛔️ ...
Read More
11/16/2019 1:19:23 PM
✡نمادهای شیطانی که باید مراقب آنها باشید✡ نمادهای که با شیطان ارتباط دارند. ✡چرا مردم از شماره 666 یا 13 میترسند؟ ✡حقایق اسرارآمیز و بی‌پرده در کانال زیر✡ https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_3TmOukKDCkUinfA ✡لطفا افراد کم سن سال وارد نشوند✡ ...
Read More
9/24/2019 4:09:02 PM
✡نمادهای شیطانی که باید مراقب آنها باشید✡ نمادهای که با شیطان ارتباط دارند. ✡چرا مردم از شماره 666 یا 13 میترسند؟ ✡حقایق اسرارآمیز و بی‌پرده در کانال زیر✡ https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_3TmOukKDCkUinfA ✡لطفا افراد کم سن سال وارد نشوند✡ ...
Read More
9/17/2019 12:32:01 PM
نسخه دستور مربوط به پست بالا ���� @bookms ...
Read More
12/2/2019 10:19:44 PM
ترسناکترین و مخوفترین کانال تلگرام� قتل و سربریدن اجنه� رابطه ممنوعه با اجنه� رویت واقعی دیو جن عاشق، همزاد و تسخیر�️ https://tgio.net/re/joinchat/AAAAAD_69J1BZBfeQ3hR1g �+۱۸دانستنی های عجیب ...
Read More
11/2/2019 1:03:39 PM
� کتاب اموزش الواح جلد یکم � کتاب ارزشمند در زمینه اموزش علم الواح تقدیم حضور کاربران عزیز کانال #کتابخانه_مخزن_الاسرار میگردد  ���� @book92 ...
Read More
12/18/2019 11:03:50 PM