گرانش

گرانش

مجله ی تصویری گرانش: محلی برای گفت و گو درباره ی علوم و فناوری های نوبنیاد حساب کاربری ما در اینستاگرام: https://instagram.com/gravitytvshow?igshid=49ziojvrvbk6 ارتباط با ادمين: @AliMiri2841 @Alirafie76
سلام رفقا��� #تلوزیون_اینتنرنتی_گرانش بعد از ماه ها تلاش یک تیم چند نفره اما پای کار، به نتیجه رسید و به زودی با پخش قسمت اول در خدمتتون خواهيم بود. تيزر اول گرانش رو ببينيد و به دوستانتون هم #گرانش رومعرفی كنيد.

#تیزر_اول
#آغاز_در_راه_است
#تلویزیون_اینترنتي_گرانش
#علوم_و_فناوری_های_نوبنیاد
#آینده_پژوهي #گامي_كوچك_اما_سنگين

@GRAVITY_TVshow https://tgio.net/re/GRAVITY_TVshow
10/3/2019 8:59:41 PM

��هنرمند هستند اما اسمشان توی هیچ کتاب تاریخ هنری نیست. هیچ کس نمی فهمد چقدر #عشق و #جنون توی کارشان است. خیلی آدمها فقط به فرمولها نگاه می کنند، به معادله هایشان. برای همین اینقدر #زمخت به نظر می رسند. کمتر فهمیده می شوند. برای همین محکوم می شوند به محاسبه، به حل معادله، به ماندن در آزمایشگاه.

�� #گرانش گامی کوچک است اما سنگین. آنقدر سنگین که خیلی ها را توی خودش می کشد تا پای #گفتگوی دانشمندان، مخصوصا فیزیکدان ها و فیزیک پیشه های همین سرزمین بنشینند.

��پشت تمام فرمولها یک ذهن زیبا وجود دارد با حرفهایی برای شنیدن و گفته شدن. حرفهایی که خیلی وقت است، باید درموردشان حرف بزنیم. #گرانش یعنی همین.

#سردبیر
#آغاز_در_راه_است
#تلویزیون_اینترنتی_گرانش
#علم_و_فناوری #پژوهش #آینده

@GRAVITY_TVshow
https://tgio.net/re/GRAVITY_TVshow
9/30/2019 11:26:38 PM

Channel Informations

Members: 202

Last Update: 31/10/2019 10:22:53 AM

Invite Link: ...

Open Telegram Channel

Learn how create website from telegram channel

Here is an easy tutorial with small steps for tgio bot. All of your post will add to your website from today. Start now.

Start tutorial